Nocne zwiedzanie

Cechy
Terminy na WRZESIEŃ, na godzinę 19.3016.09, 23.09, 30.09
Terminy na WRZESIEŃ, na godzinę 20.00 2.09, 3.09, 10.09
Czas zwiedzaniado 1h 30 min
Bilet normalny55

Zapraszamy na NOCNE ZWIEDZANIE TWIERDZY KŁODZKO - POD POLEM BITWY. 

Zabierzemy Was w podróż do początku XIX w. Trwa oblężenie miasta, aby ujść z życiem najlepiej schronić się wewnątrz fortyfikacji. Ale żeby w niej pozostać, trzeba się na coś przydać. Żołnierze szybko znajdą ważne zadania do wykonania...

To od Was zależy, czy uda się przetrwać fortyfikacji! Przeżyjcie niesamowitą przygodę, weźcie udział w spektaklu, w którym to Wy jesteście aktorami.

 

Aby skorzystać z oferty, wymagana jest rezerwacja! Wystarczy wysłać e-maila na adres nocne@twierdza.klodzko.pl ze wskazaniem interesującego Was terminu i ilości osób (w razie pytań prosimy dzwonić pod numer 74 867 34 68 w godzinach pracy Twierdzy Kłodzko)

 

UWAGA!! UWAGA!! WAŻNE INFORMACJE:

Nocne Zwiedzanie może zostać ODWOŁANE m.in z powodu niesprzyjających warunków pogodowych oraz niezgłoszenia się wystarczającej liczby chętnych. W sytuacji odwołania Nocnego Zwiedzania informacja pojawi się na naszej stronie w dniu wydarzenia.

Podczas Nocnego Zwiedzania wchodzimy m.in do podziemi, więc zwiedzanie nie jest możliwe dla osób cierpiących na: klaustrofobię, choroby układu krążenia czy choroby serca.

W wydarzeniu mogą brać udział dzieci powyżej 8 roku życia. Podczas spektaklu mogą pojawić się: GŁOŚNE WYSTRZAŁY Z KARABINU I ARMATY oraz sztuczna krew. Prosimy mieć na uwadze, że część trasy przebiega ciemnymi korytarzami, które oświetlane będą latarenkami. UWAGA! W korytarzach jest nierówno, ślisko, momentami nisko. Zaleca się ubranie wygodnego obuwia.

 

Zapraszamy do udziału także grupy zorganizowane (DOROŚLI i MŁODZIEŻ POWYŻEJ 16 ROKU ŻYCIA) – dla grup istnieje możliwość zorganizowania NOCNEGO ZWIEDZANIA w innym terminie niż wyznaczone. 

 

UWAGA!! OSOBY NIETRZEŹWE, ZAKŁÓCAJĄCE ZWIEDZANIE ZOSTANĄ WYPROSZONE ZE SPEKTAKLU BEZ MOŻLIWOŚCI ZWROTU BILETU!!

  • Przekaż innym

    Podziel się w mediach społecznościowych

  • Informacje dodatkowe
  • Wizyty

    W dniu dzisiejszym: 64 
    Wszystkie: 1219491 

  • Kalendarium
Powered by QUICK.CMS Design ProjektGraficzny.com