Nocne zwiedzanie

Cechy
Terminy na LUTY, na godzinę 18.003.02, 4.02, 9.02, 10.02, 16.02, 17.02, 18.02, 24.02, 25.02
Czas zwiedzaniado 1h 30 min
Bilet normalny60

Zapraszamy na NOCNE ZWIEDZANIE TWIERDZY KŁODZKO - POD POLEM BITWY. 

Zabierzemy Was w podróż do początku XIX w. Trwa oblężenie miasta, aby ujść z życiem najlepiej schronić się wewnątrz fortyfikacji. Ale żeby w niej pozostać, trzeba się na coś przydać. Żołnierze szybko znajdą ważne zadania do wykonania...

To od Was zależy, czy uda się przetrwać fortyfikacji! Przeżyjcie niesamowitą przygodę, weźcie udział w spektaklu, w którym to Wy jesteście aktorami.

 

Aby skorzystać z oferty, wymagana jest rezerwacja! Wystarczy wysłać e-maila na adres nocne@twierdza.klodzko.pl ze wskazaniem interesującego Was terminu i ilości osób (w razie pytań prosimy dzwonić pod numer 74 867 34 68 w godzinach pracy Twierdzy Kłodzko)

 

UWAGA!! UWAGA!! WAŻNE INFORMACJE:

Nocne Zwiedzanie może zostać ODWOŁANE m.in z powodu niesprzyjających warunków pogodowych oraz niezgłoszenia się wystarczającej liczby chętnych. W sytuacji odwołania Nocnego Zwiedzania informacja pojawi się na naszej stronie w dniu wydarzenia.

Podczas Nocnego Zwiedzania wchodzimy m.in do podziemi, więc zwiedzanie nie jest możliwe dla osób cierpiących na: klaustrofobię, choroby układu krążenia czy choroby serca.

W wydarzeniu mogą brać udział dzieci powyżej 8 roku życia. Podczas spektaklu mogą pojawić się: GŁOŚNE WYSTRZAŁY Z KARABINU I ARMATY oraz sztuczna krew. Prosimy mieć na uwadze, że część trasy przebiega ciemnymi korytarzami, które oświetlane będą latarenkami. UWAGA! W korytarzach jest nierówno, ślisko, momentami nisko. Zaleca się ubranie wygodnego obuwia.

 

Zapraszamy do udziału także grupy zorganizowane (DOROŚLI i MŁODZIEŻ POWYŻEJ 16 ROKU ŻYCIA) – dla grup istnieje możliwość zorganizowania NOCNEGO ZWIEDZANIA w innym terminie niż wyznaczone. 

 

UWAGA!! OSOBY NIETRZEŹWE, ZAKŁÓCAJĄCE ZWIEDZANIE ZOSTANĄ WYPROSZONE ZE SPEKTAKLU BEZ MOŻLIWOŚCI ZWROTU BILETU!!

  • Przekaż innym

    Podziel się w mediach społecznościowych

  • Informacje dodatkowe
  • Wizyty

    W dniu dzisiejszym: 6 
    Wszystkie: 1288855 

  • Kalendarium
Powered by QUICK.CMS Design ProjektGraficzny.com