Event - Zostań rekrutem

Cena:za 3,5 godzinny program od osoby: 55

Oferta Twierdzy Kłodzko dla "grup eventowych" - osób dorosłych.

Oferujemy profesjonalną obsługę podczas realizacji autorskiego programu pt. "Zostań rekrutem XVIII-wieczej Twierdzy Kłodzko". Program prowadzą członkowie miejscowej grupy rekonstrukcji historycznej na stałe pracujący w Twierdzy Kłodzko jako przewodnicy. Miejscem realizacji programu jest północna część Twierdzy Kłodzko, niedostępna dla turystów zwiedzających obiekt. Bazą organizacyjną jest sala konferencyjna, w kazamatach Wielkiech Kleszczów. Wspomniana sala zapewnia ciepłe ogrzewane pomieszczenie, sanitariaty oraz wyposażoną kuchnię.

Na potrzeby realizacji programu, uczestników dzielimy na grupy. Uczestnik wcielający się w XVIII-wiecznego rekruta Twierdzy Kłodzko, musi zaliczyć szkolenie na wszystkich stanowiskach. Przykładowo przy podziale na trzy grupy liczące od 10 do 15 uczestników, proponujemy następujące punkty:

1. stanowisko: szkolenie artyleryjskie - zwiedzanie lazaretu i punktu widokowego na koronie Bastionu Wieżowego, szkolenie przy replice XVIII wiecznej armat, wystrzał na wiwat;

2. stanowisko: szkolenie na muszkietera - nauka musztry, nauka obsługi XVIII wiecznego karabinu skałkowego, zwiedzanie ekspozycji Wielkich Kleszczy;

3. stanowisko: szkolenie minerskie, grupowe wykonanie zadania w podziemnych chodnikach kontrminowych – np. znalezienie drogi wyjścia w podziemnym labiryncie lub odnalezienie ukrytych woreczków z prochem.

Czas na realizację poszczególnego stanowiska: od 45 min do 1 godz.

Powyższy program realizujemy w cenie brutto 55 zł od osoby przy założeniu, że grupa będzie liczyć od 30 do 50 osób.


Na potrzeby organizacji poczęstunków dla uczestników szkolenia, współpracujemy z wytwórcą piwa rzemieślniczego pod nazwą: "Piwo z Twierdzy Kłodzko", który jest w stanie zapewnić Państwu obsługę cateringową. Szczególnie dla powyższego programu idealnie pasuję poczęstunek w postaci kuchni polowej przy ognisku i degustacji lokalnego piwa rzemieślniczego.

Oto przykładowy harmonogram czasowy:

11.00 przyjazd grupy do Twierdzy Kłodzka;

11.00- 11.30- drugie śniadanie : kawa, herbata + ciastka lub bułka;

11.30- 14.30 - szkolenie, realizacja poszczególnych stanowisk. Po niecałej godzinie programu przegrupowanie w sali konferencyjnej z małą do 10 minut przerwą.

14:30-15:30 - obiad w formie kuchni polowej + poczęstunek piwem z Twierdzy Kłodzko;

15.30-15:45 - podsumowanie działań, wyjazd uczestników.

REZERWACJA: tel. 74 867 34 68, z miesięcznym wyprzedzeniem.

  • Przekaż innym

    Podziel się w mediach społecznościowych

  • Informacje dodatkowe
  • Wizyty

    W dniu dzisiejszym: 0 
    Wszystkie: 945600 

  • Kalendarium
Powered by QUICK.CMS Design ProjektGraficzny.com