Aktualności

 • Nocne zwiedzanie Twierdzy Kłodzko

  Nocne zwiedzanie Twierdzy Kłodzko - podziemia pod Polem Bitwy to atrakcja turystyczna adresowana do wszystkich, którzy chcą na własnej skórze przekonać się jak wyglądało życie pruskich żołnierzy stacjonujących w naszej fortecy. 

  Więcej
 • Współpraca z Politechniką Lubelską

  Przez ostatni tydzień w Twierdzy Kłodzko stacjonowali studenci i kadra akademicka z Politechniki Lubelska. Nie była to wizyta towarzyska (choć i takiej przyjemności sobie nie odmówiliśmy), a tydzień wytężonej i wartościowej pracy – studenci odbywali praktyki.

  Więcej
 • Majówka w Twierdzy Kłodzko

  Bardzo gorąco zachęcamy Turystów odwiedzających ziemię kłodzką podczas przerwy majowej do zdobycia Twierdzy Kłodzko! 

  Więcej
 • Nocne zwiedzanie Twierdzy Kłodzko w maju

  Nasza atrakcja Nocne zwiedzanie Twierdzy Kłodzko - podziemia pod Polem Bitwy cieszy się dużym zainteresowaiem wśród Turystów. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy więcej terminów w maju. 

  Więcej
 • Twierdza Kłodzko w okresie świąt

  Szanowni Pańswto, zbliżają się Święta Wielkanocne. Jeżeli planujecie zwiedzać Twierdzę w tym okresie, zobaczcie wcześniej, kiedy pracujemy.

  Więcej
 • Zapraszamy do działu NAUKA

  W zakładce Twierdza pojawił się dział Nauka (kliknij tutaj), którym na bieżąco będziemy dodawać popularno-naukowe i stricte naukowe materiały dotyczące Twierdzy Kłodzko. Już teraz znajdziecie tam ciekawe informacje.

  Więcej
 • Polskie Radio Program 1 w Twierdzy Kłodzko

  Halo, halo! Dzisiaj gościliśmy w Twierdzy Kłodzko dziennikarzy Programu 1 Polskiego Radia, a nagrany materiał będzie emitowany w sobotę w porannej audycji. Słuchacze popularnej "Jedynki" będą mogli jutro przyjść na kłodzki rynek, a dokładnie do zlokalizowanej w budynku ratusza biblioteki i zobaczyć oraz oczywiście posłuchać swojej ulubionej stacji na żywo.

  Więcej
 • POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY

  POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY

  Twierdza Kłodzko po raz kolejny przystąpiła do tej popularnej wśród turystów ogólnopolskiej akcji promocyjnej. W wiosennej edycji, podobnie jak w poprzednich, turyści będą mogli zwiedzić Twierdzę Kłodzko w obniżonej cenie biletów aż o 50%. Zapraszamy wszystkich miłośników przygody i historii w dniach 15-17 marca 2019 r. Do zobaczenia:)

  Więcej
 • Turniej szachowy w Twierdzy Kłodzko

  Szachy to wyjątkowa gra. Powinna być powszechna, a jej podstawy powinny być obowiązkowym przedmiotem w szkołach. Szachy uczą logicznego myślenia, przewidywania, strategicznego podejścia do tematu, cierpliwości i pewnie jeszcze wielu innych cennych umiejętności.

  23 marca 2019 r. w sali konferencyjnej Wielkich Kleszczy w Twierdzy Kłodzko odbędzie się Turniej Szachowy Juniorów do 15 lat. Zachęcam do wzięcia w nim udziału.

  Więcej
 • Czterech Pancernych i Pies

  W lipcu minie 50 lat od momentu, w którym w Twierdzy Kłodzko kręcono serial Czterej Pancerni i Pies 🎥 Warto to uczcić, zwłaszcza że produkcja ma status kultowej i wielu z nas się na niej wychowało. A przynajmniej z zapartym tchem śledziło losy bohaterów. 📺

  Więcej
 • W Kleszczach Armii

  My otwarcie wystawy „W Kleszczach Armii” mamy już za sobą. Było świetnie. A właściwie jest świetnie! Bo przecież ekspozycja będzie dostępna przez cały sezon 2019. Teraz ruch należy do Was – musicie pojawić się w Twierdzy Kłodzko (wystawa znajduje się w Wielkich Kleszczach) i dowiedzieć się wielu nowych, ciekawych rzeczy… Czekamy na Was!

  Więcej
 • W KLESZCZACH ARMII - nowy sezon, nowa wystawa

  Przed nami nowy sezon turystyczny. Będzie on dla nas wyjątkowy z kilku względów. Na odwiedzających Twierdzę Kłodzko czeka nowa trasa zwiedzania, ale o tym jeszcze dokładnie napiszemy. Teraz chcemy Państwa poinformować o innej nowince. Otóż 8 lutego o godz. 17.00 otwieramy nową wystawę, poświęconą wcieleniu do armii pruskiej i funkcjonowaniu żołnierzy w Twierdzy Kłodzko. Nosi ona nazwę W KLESZCZACH ARMII i będzie dostępna przez cały rok.

  Więcej
 • Przekaż innym

  Podziel się w mediach społecznościowych

 • Informacje dodatkowe
 • Wizyty

  W dniu dzisiejszym: 9 
  Wszystkie: 1288858 

 • Kalendarium
Powered by QUICK.CMS Design ProjektGraficzny.com